GOZ w Wodzisławiu współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich i EFZ.

Strona główna / Aktualności / HIPOKRATES 2022
HIPOKRATES 2022
2022-08-18

Gminny Ośrodek Zdrowia w Wodzisławiu i lekarze nominowani do nagrody HIPOKRATES 2022!

Szanowni,
jako Gminny Ośrodek Zdrowia w Wodzisławiu zostaliśmy nominowani do nagrody w akcji HIPOKRATES 2022 - największym plebiscycie medycznym w Polsce, który w województwie świętokrzyskim jest prowadzony przez "Echo Dnia"

Nominacje czytelników "Echa Dnia" do zaszczytnych tytułów otrzymały również: Katarzyna Putowska Stawiarska, Inga Zagrodzka-Dobija, Ewa Sobczyk, Krystyna Fundakowska, Małgorzata Ibek.
Serdecznie dziękujemy!

Celem plebiscytu jest nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów. Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES.

Głosy czytelników i internautów "Echa Dnia" będą decydować o tym, która placówka oraz którzy pracownicy medyczni otrzymają zaszczytne tytuły. Kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu w ogólnopolskim finale.

Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia. Podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu główne nagrody będzie wręczać Minister Zdrowia Adam Niedzielski.

Głosowanie wystartowało 17 sierpnia - głos można oddać poprzez stronę internetową:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/hipokrates-2022-wybierz-z-nami-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia-glosowanie-w-plebiscycie-rozpoczete/ar/c14-16485829

GOZ w Wodzisławiu współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich i EFZ.

Informacje dotyczące programu "Profilaktyka raka piersi"

PDF
Wszelkie prawa zastrzeżone © Gminny Ośrodek Zdrowia w Wodzisławiu 2018 replica watches designed by DotRed